Babysitter i Helsingør: Cassandra

Cassandra

Babysitter i Helsingør: Cassandra

Cassandra

Alder
26
Timepris
150,00 kr./t
Sidste aktivitet:

Jeg er en imødekommende og kreativ person som studerer til pædagog. Jeg er på mit 2 år, og søger derfor en beskæftigelse ved siden af studiet. Jeg er fleksibel i mine hverdage og weekender. Jeg har erfaring med børnepasning, samt arbejdet i daginstitution og været i længere praktikker under uddannelse. Jeg elsker faget og har hjertet med undervejs i mit arbejde med børn. Jeg vægter børns trivsel højt,..

Egenskaber
  • Kreativ
  • Snakkesalig
  • Sjov
Oplysningerne i denne profil er angivet af Cassandra og ikke kontrolleret af Babysits, medmindre andet er angivet.

Timepris
150,00 kr./t
Erfaring
> 2 år
Erfaring med aldre
  • Tumling
  • Børnehavebarn
  • Folkeskoleelev
  • Teenager

Ingen offentligt udstedt identifikation indsendt
Cassandra har ikke indsendt en offentligt udstedt identifikation eller fuldført fotobekræftelseskontroller. Bekræftelse er påkrævet, før Cassandra kan sende eller besvare beskeder. Lær mere
Førstehjælpscertifikat
Cassandra oplyser at de er certificeret i førstehjælp.

Tilgængelighed

Ma Ti On To Fr Lø Sø
Morgen
Eftermiddag
Aften
Nat
Opdateret: 28. juli 2026

Om mig

Kørekort
Nej
Bil
Nej
Har børn
Nej
Ryger
Nej
Foretrukket babysittersted
Hos familien
Sprog, som jeg taler
  • Dansk
  • Engelsk

Uddannelse og certificeringer

Uddannelsesniveau
Videregående uddannelse
Uddannelsesoplysninger
Nuværende

Mine superkræfter som babysitter

Håndværk

Jeg er komfortabel med

Kæledyr
Madlavning
Pligter
Hjælp til lektier

Beliggenhed

Babysitter i Helsingør, Helsingør Kommune, Region Hovedstaden
Indlæser...

Verifikationer

E-mailadresse
Apple-konto

Aktiviteter

Medlem siden
Juli 2026
Seneste aktivitet

Del denne profil



• Gratis tilmelding

Klar til at deltage?

Babysitter i Helsingør: Cassandra
Alder
26
Timepris
150,00 kr./t

Bliv medlem og lav nogle sjove planer

Bookinggebyr

Book og betal din babysitter med få trin. Bookinggebyret er kun 3 % af bookingbeløbet for Premium-medlemmer og 15 % for medlemmer uden Premium.

Refusioner

Afbestil op til 60 minutter efter starttidspunktet og få alle pengene tilbage, for eksempel hvis din babysitter ikke kan komme. Hvis din babysitter afbestiller bookingen i appen, får du automatisk pengene tilbage. Ved andre problemer skal du kontakte support inden for 24 timer efter bookingens afslutning. Vi videresender din anmodning om tilbagebetaling til din babysitter til godkendelse.

Betalt på forhånd

Betal, når du booker, og få en kvittering for hver booking. Din babysitter modtager normalt betalingen 24 timer efter, at bookingen er afsluttet.

Vores support

Kontakt vores supportteam når som helst. Vi hjælper gerne.