Babysitter i Hvidovre: Isabella

Isabella

Babysitter i Hvidovre: Isabella

Isabella

Alder
19
Timepris
120,00 kr./t
Sidste aktivitet:

Automatiske oversættelser er muligvis ikke helt korrekte.

Hej, jeg hedder Isabella og er 19 år. Jeg er en omsorgsfuld, ansvarlig og sjov babysitter med omkring 5 års erfaring i at passe børn i alle aldre - fra babyer til skolebørn. Jeg er meget komfortabel med at håndtere opgaver som tegning, krea, musik og spil. Derudover kan jeg hjælpe med madlavning, pligter og lektier. Desuden er jeg vandt til kæledyr og elsker dem, så det er intet problem hvis det er..

Egenskaber
  • Omsorgsfuld
  • Ansvarlig
  • Kreativ
Oplysningerne i denne profil er angivet af Isabella og ikke kontrolleret af Babysits, medmindre andet er angivet.

Timepris
120,00 kr./t
Erfaring
> 5 år
Erfaring med aldre
  • Spædbarn
  • Tumling
  • Børnehavebarn
  • Folkeskoleelev

Offentligt udstedt identifikation
Isabella har indsendt en offentligt udstedt identifikation og fuldført fotobekræftelseskontroller. Lær mere
Førstehjælpscertifikat
Isabella oplyser at de er certificeret i førstehjælp.

Tilgængelighed

Ma Ti On To Fr Lø Sø
Morgen
Eftermiddag
Aften
Nat
Opdateret: 11. september 2026

Om mig

Kørekort
Ja
Bil
Nej
Har børn
Nej
Ryger
Nej
Foretrukket babysittersted
Hos familien
Sprog, som jeg taler
  • Dansk
  • Engelsk
Foretrukket
4 gange

Uddannelse og certificeringer

Uddannelsesniveau
Ungdomsuddannelse
Uddannelsesoplysninger
Niels Brock JTP færdiggjordt i 2026

Mine superkræfter som babysitter

Håndværk
Tegning
Musik
Spil

Jeg er komfortabel med

Kæledyr
Madlavning
Pligter
Hjælp til lektier

Beliggenhed

Babysitter i Hvidovre, Hvidovre Kommune, Region Hovedstaden
Indlæser...

Verifikationer

Offentligt udstedt identifikation
E-mailadresse
Apple-konto

Aktiviteter

Medlem siden
September 2026
Seneste aktivitet

Del denne profil



• Gratis tilmelding

Klar til at deltage?

Babysitter i Hvidovre: Isabella
Alder
19
Timepris
120,00 kr./t

Bliv medlem og lav nogle sjove planer

Bookinggebyr

Book og betal din babysitter med få trin. Bookinggebyret er kun 3 % af bookingbeløbet for Premium-medlemmer og 15 % for medlemmer uden Premium.

Refusioner

Afbestil op til 60 minutter efter starttidspunktet og få alle pengene tilbage, for eksempel hvis din babysitter ikke kan komme. Hvis din babysitter afbestiller bookingen i appen, får du automatisk pengene tilbage. Ved andre problemer skal du kontakte support inden for 24 timer efter bookingens afslutning. Vi videresender din anmodning om tilbagebetaling til din babysitter til godkendelse.

Betalt på forhånd

Betal, når du booker, og få en kvittering for hver booking. Din babysitter modtager normalt betalingen 24 timer efter, at bookingen er afsluttet.

Vores support

Kontakt vores supportteam når som helst. Vi hjælper gerne.