Babysitter i Herning: Laura

Laura

Babysitter i Herning: Laura

Laura

Alder
18
Timepris
120,00 kr./t
Sidste aktivitet:

Automatiske oversættelser er muligvis ikke helt korrekte.

Hej! Jeg hedder Laura, og jeg er 18 år gammel.💕 Jeg har altid elsket at være sammen med børn! Som person har jeg mange interesser – jeg elsker alt fra kreative projekter og hyggelige filmaftener til at være fysisk aktiv og lege udenfor. jeg er derudover også meget kærlig, empatisk, og det aller bedste jeg ved er at have det sjovt og grine så meget man får helt ondt i maven, der er simpelthen ikke..

Egenskaber
  • Snakkesalig
  • Sjov
  • Omsorgsfuld
Oplysningerne i denne profil er angivet af Laura og ikke kontrolleret af Babysits, medmindre andet er angivet.

Erfaring
< 1 år
Erfaring med aldre
  • Tumling
  • Børnehavebarn
  • Folkeskoleelev

Intet offentligt udstedt ID indsendt
Laura har ikke indsendt et offentligt ID eller fuldført fotobekræftelseskontroller. Bekræftelse er påkrævet, før Laura kan sende eller besvare beskeder. Lær mere
Førstehjælpscertifikat
Laura oplyser, at hun har et førstehjælpsbevis.

Tilgængelighed

Ma Ti On To Fr
Morgen
Eftermiddag
Aften
Nat
Opdateret: 23. juli 2026

Om mig

Kørekort
Ja
Bil
Ja
Har børn
Nej
Ryger
Nej
Foretrukket pasningssted
Hos familien
Sprog, som jeg taler
  • Dansk
  • Engelsk

Uddannelse og certificeringer

Uddannelsesniveau
Videregående uddannelse
Uddannelsesoplysninger
jeg går på STX i Herning og skal efter sommerferien starte i 2. g

Mine superkræfter som babysitter

Håndværk
Tegning
Musik
Spil

Jeg er komfortabel med

Kæledyr
Madlavning
Pligter
Hjælp til lektier

Beliggenhed

Babysitter i Herning, Herning Kommune, Region Midtjylland
Indlæser...

Verifikationer

E-mailadresse
Apple-konto

Aktiviteter

Medlem siden
Juli 2026
Seneste aktivitet

Del denne profil


Gratis tilmelding

Klar til at deltage?

Babysitter i Herning: Laura
Alder
18
Timepris
120,00 kr./t

Bliv medlem og lav nogle sjove planer

Medlemsbeskyttelse

Når du booker gennem Babysits, kan vi beskytte din betaling og hjælpe, hvis noget går galt. Gebyret er 3 % af bookingens samlede beløb for Premium-medlemmer og 15 % for ikke-Premium-medlemmer.

Refusioner

Hvis din babysitter aflyser eller ikke dukker op, refunderer vi hele din betaling. Du kan aflyse, før bookingen starter, eller op til 60 minutter efter starttidspunktet. Kontakt os senest 24 timer efter, at en booking er afsluttet, hvis der opstod et problem, så gennemgår vi din anmodning og træffer en afgørelse om tilbagebetaling.

Betalt på forhånd

Din betaling ordnes, når du booker, så du ikke behøver at betale på dagen. Babysitteren får betaling 24 timer efter, at din booking er afsluttet, så du har tid til at kontakte os, hvis noget gik galt.

Vores support

Vores supportteam hjælper med at løse eventuelle reservationsproblemer eller tvister. Kontakt os når som helst, hvis noget ikke går som planlagt.