Babysitter i Kongens Lyngby: Josephine

Josephine

Babysitter i Kongens Lyngby: Josephine

Josephine

Alder
17
Timepris
100,00 kr./t
Sidste aktivitet:

Hej, jeg hedder Josephine, og jeg er 17 år. Jeg går i 3.g på gymnasiet, danser et par gange om ugen. Det jeg allerbedst kan lide, er dog at babysitte, fordi jeg virkelig nyder at være sammen med børn. Jeg får energi af at lege, finde på kreative aktiviteter og samtidig skabe en rolig og tryg atmosfære, hvor børnene føler sig godt tilpas. Jeg synes, det er vigtigt, at de både har det sjovt og føler..

Egenskaber
  • Ansvarlig
  • Omsorgsfuld
  • Snakkesalig
Oplysningerne i denne profil er angivet af Josephine og ikke kontrolleret af Babysits, medmindre andet er angivet.

Erfaring
> 1 år
Erfaring med aldre
  • Børnehavebarn
  • Folkeskoleelev

Offentligt udstedt identifikation
Josephine har indsendt en offentligt udstedt identifikation og fuldført fotobekræftelseskontroller. Lær mere
Førstehjælpscertifikat
Josephine oplyser at være certificeret i førstehjælp.

Tilgængelighed

Ma Ti On To Fr Lø Sø
Morgen
Eftermiddag
Aften
Nat
Opdateret: 13. juli 2026

Om mig

Kørekort
Ja
Bil
Nej
Har børn
Nej
Ryger
Nej
Foretrukket babysittersted
Hos familien
Sprog, som jeg taler
  • Dansk
  • Engelsk
Foretrukket
4 gange

Uddannelse og certificeringer

Uddannelsesniveau
Videregående uddannelse
Uddannelsesoplysninger
Jeg har genneført folkeskolen, og går nu i 2.g på gymnasie.

Mine superkræfter som babysitter

Håndværk
Tegning
Spil

Jeg er komfortabel med

Kæledyr
Madlavning
Pligter
Hjælp til lektier

Beliggenhed

Babysitter i Kongens Lyngby, Lyngby-Tårbæk Kommune, Region Hovedstaden
Indlæser...

Verifikationer

Offentligt udstedt identifikation
E-mailadresse

Aktiviteter

Medlem siden
September 2025
Seneste aktivitet

Del denne profil



• Gratis tilmelding

Klar til at deltage?

Babysitter i Kongens Lyngby: Josephine
Alder
17
Timepris
100,00 kr./t

Bliv medlem og lav nogle sjove planer

Medlemsbeskyttelse

Når du booker gennem Babysits, kan vi beskytte din betaling og hjælpe, hvis noget går galt. Gebyret er 3 % af bookingens samlede beløb for Premium-medlemmer og 15 % for ikke-Premium-medlemmer.

Refusioner

Hvis din babysitter aflyser eller ikke dukker op, refunderer vi hele din betaling. Du kan aflyse, før bookingen starter, eller op til 60 minutter efter starttidspunktet. Kontakt os senest 24 timer efter, at en booking er afsluttet, hvis der opstod et problem, så gennemgår vi din anmodning og træffer en afgørelse om tilbagebetaling.

Betalt på forhånd

Din betaling ordnes, når du booker, så du ikke behøver at betale på dagen. Babysitteren får betaling 24 timer efter, at din booking er afsluttet, så du har tid til at kontakte os, hvis noget gik galt.

Vores support

Vores supportteam hjælper med at løse eventuelle bookingproblemer eller tvister. Kontakt os når som helst, hvis noget ikke går som planlagt.