Babysitter i Højbjerg: Freja

Freja

Babysitter i Højbjerg: Freja

Freja

Alder
19
Timepris
100,00 kr./t
Sidste aktivitet:

Jeg har nylig afsluttet min 2.g på Marselisborg Gymnasium og er ivrig efter at få min første babysitter-job! Jeg er ansvarlig, sjov og omsorgsfuld, og jeg har erfaring med at tage sig af børn i børnehavealderen. Jeg er førstehjælpscertificeret og føler mig komfortabel med kæledyr, madlavning, pligter og hjælp til lektier. Jeg taler flydende dansk og engelsk og kan køre bil. Jeg er klar til at tage..

Egenskaber
  • Ansvarlig
  • Rolig
  • Omsorgsfuld
Oplysningerne i denne profil er angivet af Freja og ikke kontrolleret af Babysits, medmindre andet er angivet.

Timepris
100,00 kr./t
Erfaring
< 1 år
Erfaring med aldre
  • Børnehavebarn

Offentligt udstedt identifikation
Freja har indsendt en offentligt udstedt identifikation og fuldført fotobekræftelseskontroller. Lær mere
Førstehjælpscertifikat
Freja oplyser at de er certificeret i førstehjælp.

Tilgængelighed

Ma Ti On To Fr Lø Sø
Morgen
Eftermiddag
Aften
Nat
Opdateret: 4. juni 2026

Om mig

Kørekort
Ja
Bil
Ja
Har børn
Nej
Ryger
Nej
Foretrukket babysittersted
Hos familien
Sprog, som jeg taler
  • Dansk
  • Engelsk

Uddannelse og certificeringer

Uddannelsesniveau
Videregående uddannelse
Uddannelsesoplysninger
Jeg er lige blevet færdig i 2.g på Marselisborg Gymnasium.

Mine superkræfter som babysitter

Tegning
Læsning

Jeg er komfortabel med

Kæledyr
Madlavning
Pligter
Hjælp til lektier

Beliggenhed

Babysitter i Højbjerg, Aarhus Kommune, Region Midtjylland
Indlæser...

Verifikationer

Offentligt udstedt identifikation
E-mailadresse

Aktiviteter

Medlem siden
Juni 2026
Seneste aktivitet

Del denne profil



• Gratis tilmelding

Klar til at deltage?

Babysitter i Højbjerg: Freja
Alder
19
Timepris
100,00 kr./t

Bliv medlem og lav nogle sjove planer

Bookinggebyr

Book og betal din babysitter med få trin. Bookinggebyret er kun 3 % af bookingbeløbet for Premium-medlemmer og 15 % for medlemmer uden Premium.

Refusioner

Afbestil op til 60 minutter efter starttidspunktet og få alle pengene tilbage, for eksempel hvis din babysitter ikke kan komme. Hvis din babysitter afbestiller bookingen i appen, får du automatisk pengene tilbage. Ved andre problemer skal du kontakte support inden for 24 timer efter bookingens afslutning. Vi videresender din anmodning om tilbagebetaling til din babysitter til godkendelse.

Betalt på forhånd

Betal, når du booker, og få en kvittering for hver booking. Din babysitter modtager normalt betalingen 24 timer efter, at bookingen er afsluttet.

Vores support

Kontakt vores supportteam når som helst. Vi hjælper gerne.